Kultuur ja Elu 1/2022

Kultuur ja Elu 4/2021

 

 

 

 

 

Enamusel venelastel on tapjainstinkt

Kommunismitont roomas ringi Euroopas ja levis kui katk, haarates enda alla riike ja rahvaid, mürgitades inimesi valede ning alatute võtetega.
Lugedes arhiivis küüditatute ja arreteeritud eestlaste kohta venekeelseid pakse toimikuid väljamõeldud, valelike, fabritseeritud süüdistustega, tekib normaalsel inimesel vaid põlgus venelaste vastu – nad on jälestusväärsed. Alaväärsuse käes vingerdava ja sadistlike instinktidega vene orjarahva viha endast targemate ja töökamate rahvaste vastu on kestnud sajandeid.

Nende õigustused, et ka nemad on ohvrid, ka nendega on käitutud jõhkralt, pole adekvaatne. See neid välja ei vabanda – venelased on tapjarahvas olnud igal pool.  Kommunistide veretöödele ja metsikustele peale II maailmasõda pole järgnenud Nürnberg II. Miks? Üle kogu suure Venemaa ehk NSV Liidu olid nad teisitimõtlejatele tuhandeid vangilaagreid ehitanud. Meie teame seda! Miks pole vene mõrtsukatele kohta kätte näidatud, miks pole neid kohtusse viidud?

Meie taastatud vabariik jäi kommunismist puhastamata, ka eestlastest kommunistid olid kokku määritud vene tapjarahva kuritöödega. Ega ennast ise ei hakka ju hukka mõistma! Praeguseni käivad eesti rahvusest kommunistid ringi ausa näoga nagu nad polekski kunagi okupandist venelase heaks ja eesti rahva hukatuseks midagi hullu korda saatnud! 30 aasta jooksul pole tehtud puhastust – eesti kommunistid jäid paigale, kedagi pole süüdi mõistetud. Vaid mõni üksik hävitajaagent pisteti paariks aastaks kongi.

Kuigi venelased istusid 90-ndatel suurte kohvrite otsas, valmis Venemaale tagasi minema, jätsid meie kommunistid nad siia – eestlasi kiusama. Vene kodanikele anti isegi õigus valida Eesti omavalitsusi. Hall pass lubab neil vabalt Venemaa vahet sõita, ka tervesse Euroopasse. Venekeelsed koolid jäeti alles koos vene ajalooõpikutega. Vene keel laieneb igas riigi- ja omavalitsuses. „Integratsiooniga“ võib venelasi edaspidigi poputada – vene vale, mis muud, aga eks meie kommunistid on omandanud venelaste valetamiskunsti 50 aastat! Võõrastel lasti rahulikult edasi eksisteerida riigis, kus nad olid oma mõrtsukatööd teinud. Kes olid need riigivalitsejad, riigimehed? Eesti rahvast pole kuulatud.
Ja nüüd siis, 2022. aastal, venelaste järjekordne veretöö – Ukrainas.

Tea Kurvits,
Kultuur ja Elu peatoimetaja


 


kirjuta meile! toimetus tellimine reklaam arhiiv